Uncategorized

Hayrioğlu Nakliyat 444 51 13

istanbul ülkemizin en fazla nüfuslu ili olmakla beraber ülkemizdeki evden eve nakliyat sektörünüde belirlemektedir. Bu sektörde kimi zaman korsan ve kimliği belirsiz nakliyatçılar karşısınıza çıkabilir. Kimi zaman da kurumsal kimliği olan kaliteli firmalar karşınıza çıkabilir. Bu iki tarafın verdiği evden eve nakliyat fiyat teklifi bir olmaz. Çünkü arada büyük bir kalite farkı vardır.

Korsan nakliyatçılar genelde kafalarından bir fiyat söylemektedir. Yaptıkları işlerdede hiç bir ambalajlama malzemesi kullanmazlar. Genelde kahvehaneden veya sokakta geçen insanlardan yardım isterler. İstanbul nakliyat firmaları işini her zaman kaliteli yapmaya çalışmıştır. Nakliyatta kullanacak araçlar ve eğitimli personeller ile kusursuz nakliyat hizmeti vermektedir.

Ayrıca eşyalarınız kurumsal nakliyat firmaları arasında her zaman sigorta altına alınır. Firmamız Hayrioğlu nakliyat’ta müşterilerinin eşyalarını her zaman güvence altına alır. Kurumsal nakliyat firmaları fiyatı her zaman belli kriterlere göre belirler. Bu kriterler kısaca şöyledir. Taşınma mesafesi, taşınacak eşyaların az veya çokluğu, bina asansörlerinin kullanılıp kullanılamayacağı gibi etkenler nakliyatta fiyatı belirler.

Şimdi Ara